درباره ما | صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

کارخانجات صنایع فولاد کاوه تیکمه داش» به روایت آقای حسین ضراب بنیانگذار و مدیر ارشد مجموعه
«کارخانجات صنایع فولاد کاوه تیکمه داش» با اهدافی متعالی مبتنی بر ایجاد اشتغال، تامین موجودی انبارهای ساختمانی کشور، جلوگیری از خروج ارز و نهایتا ارز آوری از طریق صادرات مازاد نیاز داخلی بنیان یافت. عملیات احداثی و اجرایی این مجتمع تولیدی صنعتی در سال ۱۳۸۷ با سرمایه ای بالغ بر ۶۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آغاز شد
foolad kaveh
سال تجربه کاری

تابستان سال ۱۳۹۷ کلنگ ساختمانی و سوله واحد ذوب این کارخانه به زمین زده شد و عملیات ساخت آن در حال حاضر ادامه داردهمچنین افتتاح این واحد موجب اشتغال حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ نفر گشته. عملیات اجرائی این مجتمع عظیم بعد از ثبت به طور پیوسته آغاز و بدون وقفه ادامه یافت. انتخاب محل، خریداری زمین، برپایی سوله های کارخانجات، احداث ساختمان های اداری و غیره، واردات ماشین آلات، نصب و راه اندازی دستگاه ها، جذب نیروی انسانی ماهر ... محقق و سرانجام در سال ۱۳۹۰ این مجتمع تولیدی به مرحله بهره برداری رسید.

 

مجوز تاسیس و بهره برداری «شهرک صنعتی خصوصی فولاد کاوه تیکمه داش» در زمینی به مساحت پنجاه هکتار اخذ و شرایط برای شروع بکار بیش از چهل واحد صنعتی مرتبط فراهم شد. مجموعه صنایع فولاد کاوه تیکمه داش» در قالب یک شهرک صنعتی خصوصی (غیردولتی) با ظرفیت تولید سالیانه سیصد هزار تن ، در پهنه عرضه انواع میلگردهای ساختمانی با سایزهای متفاوت از زمره پیشگامان این حوزه به شمار می آید.

 

این مجموعه عظیم هم اکنون با سرمایه ای بالغ بر۴.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال موفق به ایجاد سیصد و پنجاه فرصت شغلی مستقیم و بیش از دوهزار فرصت شغلی غیرمستقیم با ظرفیت کامل شده است.

 

واحد مجموعه صنایع فولاد کاوه تیکمه داش برای نیل به هدف والایی چون تامین شمش مورد نیاز بعنوان ماده اولیه، موفق به احداث واحد( فولاد سازی) در غالب یک مجتمع عظيم شد.این واحد با ظرفیت سالانه دویست و پنجاه هزار تن شمش فولادی احداث و عملیات نصب و مونتاژ آن به اتمام رسیده است.. این واحد تولیدی اینک در مرحله بهره برداری و تأمین شمش مورد نیاز کارخانه ایفا خواهد نمود.

اعداد گویای همه چیز است
0
راهکارهای صنعتی
0
پروژه های تکمیل شده
0
مشتریان راضی
0
اعضای تیم
foolad kaveh foolad kaveh

ما به مشتریان خود کمک می کنیم به اهداف صنعتی خود برسند

شهرک صنعتی خصوصی فولاد کاوه تیکمه داش

احداث واحد( فولاد سازی) در غالب یک مجتمع عظيم

جلوگیری از خروج ارز و نهایتا ارز آوری از طریق صادرات مازاد نیاز داخلی

041-3169 با ما در تماس باشید
info@sfksteels.com با ما در ارتباط باشید